Kde se dají nakoupit levné karavany? Nejlépe u DJ AUTO-CAR

Nymburský karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí levné karavany pro každého zájemce. Prodávané, technicky přezkoušené, levné karavany ověřený dovozce DJ AUTO-CAR vykupuje v Belgii a Nizozemsku. Specializovaný karavany bazar nabízí levné karavany už od roku 2006, protože levné karavany se u nás čím dál lépe prodávají. Spolehlivý karavany bazar – DJ AUTO-CAR – se orientuje na prověřené, levné karavany o různých cenách, značkové, levné karavany známých značek, s výbavou pro náročné i skromné zákazníky. Kvalitní levné karavany dovezené ze zemí Evropské unie absolvovaly homologaci a náročný atest. Nynější podzimní nabídka pojímá výrazně zlevněné levné karavany po letním období.

Prodávané levné karavany jsou k dispozici v rozmanitých cenových kategoriích, kdy je cena závislá na stáří a typu přívěsu a následně na příslušné výbavě. Již pod 50 000 korun seženete na karavany bazar kvalitní, prověřené, levné karavany. V nabídce jsou i karavany do 100 tisíc nebo 150 tisíc korun. Sortiment dražších karavanů je určen pro náročnější klienty. Přívěsy mají navíc bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, ale i markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Obyčejně mají levné karavany normální vybavení, kam se běžně řadí koupelna, fungující kazetová toaleta, kuchyně s plynovým nerezovým dřezem, chladnička, vodní nádržka a stan. Podle přání se levný karavan může dovybavit například akumulátorem, dokonce i sprchou a vodním ohříváním. Nikdo se nemusí bát studeného podnebí, nabízené levné karavany mají dvojitá skla do oken.

DJ AUTO-CAR – karavany bazar – nabízí dovozové levné karavany, které jsou k vidění na webových stránkách, je i spolehlivým dovozcem přívěsů na přání. DJ AUTO-CAR – karavany bazar – poskytuje rovněž servis, jako je pojištění obytného přívěsu, dále přepis karavanu na inspektorátu dopravy, vyřízení technické kontroly, vykoupení karavanů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde se dají nakoupit levné karavany? Nejlépe u DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR