Beskydy na kole aneb ideální letní dovolená

Během roku si lidé málokdy najdou trochu času na odpočinek a klid. Pouze léto bývá zpravidla tím jediným obdobím, kdy se velká část z nich odhodlá vyrazit do zahraničí, ať už za památkami nebo k moři. Pokud vás ale dlouhé cesty autem nebo letadlem příliš nelákají, můžete objevit spoustu krásných míst i tady v Česku nebo na Moravě. Co si takhle projet Beskydy na kole?

Míst je spousta

S jistotou se dát říct, že si každý cestovatel přijde na své. Ať už vás baví projíždět památky své rodné země nebo objevovat zákoutí ostatních krajin, jako je například Rakousko nebo dokonce Francie, nebudete ošizeni. Většina cestovních agentur, které se na tyto zájezdy specializují, nabízí širokou škálu památek a měst, které spolu s nimi můžete projet. Ať už se jedná o Pálavu, Kroměříž, Budapešť nebo třeba Beskydy. Na kole máte navíc možnost větší mobility než v autě, takže se dostanete v podstatě kamkoli.

Co všechno uvidíte

V případě, že oželíte skvosty našich sousedů, Beskydy na kole vám nabídnou čtyři dny poznávaní krásných míst, o kterých jste možná ani nevěděli. Výlet zpravidla začíná výjezdem na Lysou Horu, odkud se pomalu přesunete na trasu známého závodu Míru, který se konal od roku 1948 až do roku 2006. Od tohoto důležitého milníku našich dějin se posunete dál ke Štramberské Trúbě, která byla kdysi součástí štramberského hradu. Dále váš výlet povede kolem přehrady Šance a přes Masarykovo údolí. Náročnou trasu pak zakončíte na horské chatě, kde budete mít navíc možnost ochutnat místní beskydské pivo. Samozřejmě je třeba připomenout také táborák a živou hudbu.

A co cena?

Beskydy na kole vás vyjdou zhruba na 3600 korun, přičemž je nutno připomenout, že cena zahrnuje ubytování v horské chatě a také polopenzi. Co se týče dopravy, je možné zajistit si odvoz minibusem, ovšem za příplatek. Je potřeba si připravit sportovní oblečení, pohodlnou obuv a klidně i hudební nástroj.

A hlavně nezapomeňte na dobrou náladu! Ať máte na co vzpomínat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Beskydy na kole aneb ideální letní dovolená
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR