Levné ubytování Brno? PENZION INTEGRITY!

Penzion Brno nabízí ubytování v jedno až dvoulůžkových pokojích, pronajmutí apartmánů, ale také sály pro společenské akce.

Každý rok jezdíme o prázdninách s rodinou na dovolenou do zahraničí, ale letos jsme měli přírůstek do rodiny (narodilo se nám v únoru miminko) a my jsme se nechtěli plahočit někam stovky kilometrů s takhle malým cvrčkem. Na druhou stranu rodinnou dovolenou jsme si nemohli nechat ujít.

Rozhodli jsme se tedy, že vyjedeme na týden do Brna, kde měla být zajímavá výstava na Výstavišti BVV. Pořádně prozkoumáme město, kde se moje žena narodila – ale po roce se stěhovali pryč -, a pořádně si to všechno užijeme.

Protože jsme rodina s dětmi, hledali jsme nějaké klidné místo, ale na druhou stranu někde uprostřed města, aby to nebylo všude daleko, zároveň jsme nechtěli bydlet na ubytovně nebo v hotelu. Další poměrně významnou podmínkou bylo levné ubytování Brno, ale ne něco malého, špinavého, tmavého!

Dlouho jsem brouzdal po Internetu, až jsem se rozhodl, že nejvhodnějším ubytováním pro nás bude penzion a teď jaký? Pocházel jsem fotky a ceníky jednotlivých penzionů Brno a také jsem je hledal na mapách. Nejlépe z toho vyšel penzion Brno Integrity. Dohodli jsme se s manželkou, že to zkusíme, tak jsme si rezervovali jeden z apartmánů, které nabízí a byli jsme napjatí, jak to všechno dopadne.

Přijeli jsme tam, recepční už nás s úsměvem vítala. Ukázala nám náš apartmán, který nás okouzlil. Prostorné světlé místnosti malované decentní barvou vybavené s opravdovým vkusem. Všechno potřebné vybavení jsme tam našli + bonus: lednička, minibar, televize, vlastní sprchy a WC. Dokonalé!

Byli jsme tam ubytování celý týden, pořádali jsme výlety do okolí. Nikdy se na nás nikdo nemračil, se všemi jsme měli dobré vztahy a skvěle jsme si celou dovolenou užívali. Nenastaly žádné problémy ani při placení, ani když naše dcera otrhala všechny listy i květy jedné rostlině na malé zahrádce, kde se našim dětem moc líbilo.

Až budeme příště plánovat výlet do Brna, jakože se sem určitě zase podíváme, protože se nám tu velice líbilo, určitě se zde zase ubytujeme. Všem můžu penzion Brno Integrity jedině doporučit.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Levné ubytování Brno? PENZION INTEGRITY!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: pinteg