Zahrádka a penzion „U Kulky“

Kyjov – srdce Slovácka – překypuje bohatou nabídkou kulturních akcí a turistických památek, včetně krásné přírody, výborného jídla a dobrého vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky Kyjova přichystaná spousta zajímavých kulturních akcí,

Kultura a folklór, sport a penzion Kyjov

Návštěvníci zde mohou poznat folklórní hudbu a tance a to na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, zatančit si na cimbálovou muziku při jednom z mnoha hudebních večerů, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. V plánu jsou oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání komfortní ubytování Kyjov, rozhodně doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, skvělé pití a pohostinnou atmosféru ručí penzion Kyjov Penzion Kyjov – Penzion U Kulky – se nachází v historickém jádru města Kyjov, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, příjemné atmosféry poskytuje také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozhodně příjemnými cenami, výbornou domácí stravou doplněnou o výtečné moučníky nebo opékaná, grilovaná i uzená masa.

Kyjov a okolní cyklistické stezky

Zastánci o něco náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion leží v srdci Kyjova, takže si každý cyklista může dle délky a náročnosti vybrat trasu, která pro něj bude ideální. Za návštěvu stojí rozhodně Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zahrádka a penzion „U Kulky“
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR