Digitalizace VHS kazet zachová důležité momenty

Jistě se i u vás doma najdou staré „véháesky“, na které léta padá prach, protože si je nemáte na čem přehrát. Doba magnetických záznamů je prostě dávno pryč, životnost nosičů skončila. Není ovšem nutné společně s ní pochovat i vzpomínky, které jsou na nich uchovány. Díky digitalizaci záznamů je můžete znovu oživit.

Přepis VHS zachrání stará videa

Narozeniny, oslavy, výročí, večírky, průběh stavby… Je mnoho věcí, které lidé dokumentovali, protože dané okamžiky byly v té době pro ně důležité. Pokud i vy máte někde doma podobné poklady a dali jste je stranou jen proto, že žádný přehrávač je už nepřehraje, zkuste je znovu oprášit a svěřit do rukou odborníků. Magnetické pásky dokážou zpracovat a zajistí přepis VHS na takový nosič, který si bez problémů doma otevřete. Můžete ho pak přehrát po jednotlivých úsecích a vše tak, aby byl obraz dokonale synchronní se zvukem.

Digitalizace VHS kazet

Protože VHS kazety bývaly ve své době velice rozšířeným nosičem, je digitalizace VHS kazet pořád žádanou službou. Obsah kazety se stáhne do počítače, díky moderním technologiím se zvuk i obraz maximálně vylepší a následně se převede do elektronické podoby. Celý obsah je pak vypálený na DVD. Může být opatřený i stručným menu, které vám umožní pohybovat se v záznamu po dílčích částech.

VHS digitalizace – překvapte své blízké

Blíží se výročí svatby vašich rodičů a vy přemýšlíte, jakým originálním dárkem byste je potěšili? Vraťte je zpátky do jejich dne D! A to se vším všudy. Vezměte kazetu, na které jsou zaznamenány okamžiky jejich svatby a o ostatní se postará VHS digitalizace. Od zpracovatele dostanete DVD, které můžete hezky zabalit a přihodit k němu láhev šampaňského.

Dokonalý dárek za pár korun je na světě a my vám garantujeme, že víc dojetí byste rodičům přinesli jen stěží.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Digitalizace VHS kazet zachová důležité momenty
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR