Bachovy kapky jako balzám pro tělo i duši

Osmatřicet květů a stromů, které blahodárně působí na lidský organismus je živnou esencí Bachových kapek, které jsou, známe svými léčivými účinky. Protože působí na stejném principu jako homeopatika, žádnou léčivou látku, natož chemické prvky v nich nenajdete. Navzdory tomu dokážou s lidským tělem i s duší opravdové divy.

Bachovky s příběhem

Léčivé květové esence mají za sebou kus historie. Světlo světa uzřely před osmdesáti lety, kdy je v Anglii objevil doktor Eduard Bach. Po svém objeviteli nesou také jméno, u nás se jim však říká různě – Bachovky, Bachovy květové esence, Bachovy kapky. Ať je nazvěte jakkoliv, pořád jde o totéž, směs léčivých bylin, které pracují na biorezonančním principu. Mají unikátní schopnost vyladit vnitřní vibrace a odblokovat energetické procesy v těle.

Na bolest, úzkost, i pro miminka

Spektrum účinku Bachovek je velice široké. Dokážou léčit stavy, se kterými si někdy neví rady ani klinická medicína. Bachova květová terapie dokáže pracovat s emocemi člověka tak, aby dokázal zvládat úzkosti, strach, překonával traumata nebo koncentrovat své síly. Často po nich sahají studenti, kteří při náročném studiu potřebují vyvinout maximální míru soustředění. Vhodné jsou i pro nejmenší – jejich účinek na miminka, která měla problém s usínáním je prokazatelný. Dobře na ně reagují i domácí mazlíčci.

Terapie na míru

Protože je spektrum účinků kapek široké, je vhodné nechat si poradit, kterou esenci při potížích použít. Bachovy květové esence jsou totiž namíchané na různé problémy jinak, aby byl účinek co nejlepší. Odborní konzultanti vám tak na základě popisu vašeho problému doporučí konkrétní produkt nebo vám dokonce namíchají správnou esenci kapek přímo na míru.

I zde platí, že se zázrak nedostaví ze dne na den. Stejně jako u všech neinvazivních prostředků, i u Bachovek je potřeba na nástup účinku několik dní počkat a v terapii ideálně dlouhodobě pokračovat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Bachovy kapky jako balzám pro tělo i duši
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR