Chytré řešení pro netypické rozměry ložnice – postele na míru

Každá ložnice by měla představovat místo pro odpočinek, oddech či jako místo pro radovánky. Vytvořte si takovou místnost u sebe doma i vy! Ať už si budete přát postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo například ložnicový nábytek, pokaždé bude při jejich výrobě bráno v potaz zejména vaše pohodlí, spánek a hlavně zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Přesně dle vašich přání vám jsme schopni vyrobit postele na míru. Ložnice na míru představují postele, nábytek, čalounění i dveře. Při výrobě se pracuje zejména s kvalitním dřevem a dýhou, kterou je možné uspořádat do zajímavých obrazců, nebo ve vlisované listy. V nabídce máme také dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Nová ložnice se tak stane nejzajímavější místností.

Čalouněné postele pro vaše pohodlí

Pokud si do své ložnice přejete skutečně pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce najdete také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je umně zasazeno do bukové kostry z korpusem vyrobeného na přání jednotlivých klientů. Kvalitu čalouněného nábytku představují hlavně soupravy Afrodité, Mondo, Elano, Dafné a další. Velmi kvalitní a moderní zpracování dělá z čalouněné postele jedinečný nábytkářský skvost.

Postele z masivu, aneb Aby se vám dobře spalo

Každý, kdo si zakoupí postel, očekává, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegantnost a co nejdelší životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu se vyrábějí z bukového dřeva, které se pyšní dlouhou životností. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Mohutný rám drží profilová střednice bez středové nohy, která již není potřeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Chytré řešení pro netypické rozměry ložnice – postele na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR