Dávno už není potřeba putovat do lázní, úplně postačuje soustavně užívat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z internetového obchodu Velba.cz

V zemích bez moře není snadné zachovat si svůj dýchací systém, dermatologický a motorický systém v alespoň přibližné kondici, s jakou žijí lidé na horách či u moře. Málokdo může několikrát ročně zavítat do lázní. Velba.cz předkládá inovativní léčebné východisko pro individuální i profesionální zájemce, kam patří bylinné a minerální výrobky.

Uzdravující sůl z mrtvého moře s víceúčelovým účinkem

Blahodárná sůl z mrtvého moře podpoří každý nalomený organismus. Přírodní sůl z mrtvého moře se získává přirozeným vypařováním mořské vody a krystalizací obsažené soli bez chemických zásahů. Minerální soli se prosuší, nechtěné směsi bahna a písku se vytřídí. Uzdravující sůl z mrtvého moře by měla být nejčastěji bílá a sypká, poté je následně využívána v kosmetickém, lázeňském i lékařském průmyslu.

Praktický nahřívací polštářek spolehlivě uleví od nechtěných bolestí a psychických problémů

Skvělý nahřívací polštářek, jinými slovy bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či lehce aromatickou mátou, litseou cubebou či citrusy i nahřívací polštářek pro děti uleví postiženým místům, velice nepříjemným bolestem svalů, kloubů, beder nebo páteře, stoprocentně uklidní roztěkanou mysl, bolavou duši i celé tělo. Dle instrukcí léčivé nahřívací polštářek nejdříve nahřejeme v mikrovlnce, pak jej položíme na bolestivé oblasti, pro niž byl nahřívací polštářek speciálně určen. Najednou se do vzduchu vylučují silice v něm obsažené, čímž příjemně působí rovněž na ostatní smysly. Léčebný nahřívací polštářek si nalezne své místo jak v domácím prostředí, tak i v lázních nebo relaxačním centru.

Účinný jednorázový rašelinový obklad předčí bahenní lázeň

Přínosnou tepelnou terapii, při níž dojde ke zmírnění svalového napětí, kompletní očistě organismu a uvolnění tělesných orgánů, jistě zaručí jednorázový rašelinový obklad. Takže jednorázový rašelinový obklad v sobě má nepřekonatelné huminové a fulvo kyseliny, které se působením nosiče tepla aktivně vylučují a stoprocentně se činí proti nepříjemným bolestem kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dávno už není potřeba putovat do lázní, úplně postačuje soustavně užívat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z internetového obchodu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR