Holosun je značka oblíbených kolimátorů

Profesionální střelci i amatéři, kteří se chtějí zdokonalovat ve střelbě, ať sportovní, či lovecké, se bez zaměřovačů neobejdou. Společnost Holosun vyrábí již dlouhá desetiletí produkty, které jsou s postupujícím vývojem technologií stále dokonalejší. Zaměřovače Holosun vynikají velmi vysokou odolností zpětného rázu, volitelnou intenzitou zpětného rázu a moderními technologiemi. Samozřejmostí mnoha nabízených typů kolimátorů typu Holosun je noční vidění, G-senzor, KillFlash, případně solární panel. Typ Holosun HE212T GR je bez paralaxy s neomezeným očním reliéfem. Otevřený reflexní kolimátor Holosun HS510C Elite GR navazuje na populární model HS510C s rychloupínací QD montáží a velkým průhledem. Je vybaven pokročilou technologií solárního panelu Solar Fail, jenž napájí a řídí intenzitu LED diody. Solar Fail lze vypnout ručně, kolimátor se napájí z vlastní baterie a jas osnovy je řízen ručně.

Aimpoint – kolimátor byl prvně představen před více než čtyřiceti lety

Vzhledem k tomu, že kolimátory Aimpoint byly světu předvedeny již v roce 1975, spadají k tradičním výrobkům, na které se společnost zaměřuje. Tyto modely byly zkonstruovány pro zaměřování s oběma otevřenýma očima, což dovoluje vyšší rychlost zacílení. Kolimátory Aimpoint jsou vybaveny velice přesným elektronickým systémem zaměřování červeným středovým bodem současně s bezparalaxovým řešením, díky němuž spočívá středový bod na cíli. Kolimátor Aimpoint Micro T-2 je odolný kompaktní produkt pro profesionály. Červený bod je kompatibilní se všemi NDV generacemi. Nabízí dlouhou životnost zdroje, jež dosahuje až padesáti let. Výrobek Aimpoint Micro H-2 se hodí pro sportovní a lovecké účely díky zdokonalenému zaúhlení čoček, které jasně vykreslují tvar a ostrost bodu. Je doplněn o populární výklopné transparentní krytky objektivu i okuláru.

Meopta kolimátory se hodí ke sportovní střelbě i střílení z pistole

Kolimátory Meopta se vyrábějí v mnoha variacích určených primárně pro sportovní střelbu i střelbu z pistole. Kupříkladu modely MeoSight III jsou kompaktní a robustní kolimátory s automatickou změnou jasu. Jsou odolné proti stékající vodě, jsou vhodné pro použití v nepříznivých klimatických podmínkách. Tento typ je opatřen ručním i automatickým regulováním jasu a funkcí „auto-off“, čímž je řazen mezi lehké a spolehlivé zaměřovače určené pro pistole, taktické, lovecké či sportovní zbraně.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Holosun je značka oblíbených kolimátorů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR