Vyvalil jsem oči. Takhle nabušený sexshop jste nikdy neviděli. Pochopitelně v češtině!

Toužil jsem po oživení sexu se svou ženou. Doopravdy jsem přemýšlel o něčem, co by bavilo oba. Abychom nalezli ztracenou šťávu. Jistě že se pořád hodně milujeme, ale sex byl poslední dobou tak nějak stejný. Mně i manželku sex neuspokojoval tak, jak by sex správně měl. Leč projíždění všelijakých sexshopů s radami a erotickými pomůckami je moc zdlouhavé, zvlášť když jsem přesně nevěděl, co přesně chci. Při tom mě však zarazilo, že jsem narazil na webové stránky, kde jsou články zaměřené na erotické pomůcky a jejich používání. V tomto sexshopu v sekci Inspirujte se najdete všelijaké testy erotických hraček, prádla a dalšího pozoruhodného zboží, jichž můžete využít pro zpestření sexu.

Lidi na webu popisují, co všechno se dá provádět s potřebami pro lepší sex, jak si při sexu užívají rozmanité erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo svůdné erotické prádlo. Na webu objevíte, jakými vlastnostmi se jednotlivý vibrátor může pyšnit, čemu se vystříhat, atd. Jak říkám, perfektní studnice nápadů na zkvalitnění sexu. Několik dní mi trvalo, než jsem všechno vstřebal. Sex s manželkou je díky večernímu studování webu neskutečně obohacený. Nadto jsem objevil kategorii Pořádná masturbace, kde jsou nápady jak na sex v jednom.

Překvapilo mě, jak sympatickou prodavačku tam mají. Přestože je její písmo horší, vtipné nápady někdy zase má, o tom žádná. Kupříkladu jak zvětšit penis. K tomu se má co činit, aby jí obchod s erotickými pomůckami vynášel, navíc k tomu ale dokáže erudovaně poradit! Gumové vibrátory, zajímavé anální kolíky, neotřelé kovové erotické pomůcky, sady originálních pout, různé sady návleků a kroužků – o tom ví všechno, takže její partner musí být na vrcholu blaha. V jednom článku dokonce píše, jak si užila trojku s umělou vagínou Fleshlight . To vám teda řeknu, takovou ženskou bysme chtěli mít doma asi všichni.

Takže jsem vám popsal zatím nejlepší web o sexu a vůbec, jaký existuje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyvalil jsem oči. Takhle nabušený sexshop jste nikdy neviděli. Pochopitelně v češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR