Vyklizení Praha proběhlo i přes počáteční emoce úspěšně

Když mi před nedávnem zemřela maminka, která žila dlouhá léta sama ve svém malém bytě nedaleko ode mě, nedokázala jsem se do jejího bytu vydat a začít v něm uklízet její věci. Neuměla jsem si představit, jak se budu prohrabávat jejími věcmi bez toho, aniž bych se z celé této nešťastné situace sama nezhroutila. Nedávno mě totiž opustil můj manžel, který by byl asi jediným člověkem, který by se do jejího bytu vydal a začal s vyklízením. Jeho vztah k mé mamince byl totiž značně chladný, což také ve finále vedlo k rozpadu našeho vztahu, který nikdy nefungoval tak, jak by měl. Ovšem, kdo za mě provede vyklizení? Praha, město ve kterém bydlím, má naštěstí v rukávu vždy nějaký trumf, a tak jsem si našla společnost, která se zabývá mimo jiné i vyklízením pozůstalostí. Neváhala jsem a ihned jsem je požádala o pomoc. Druhý den se pustili do práce.

Stěhování? Praha mi vždy pomohla

Miluji Prahu, a to nejen kvůli její architektonické stránce, nýbrž také kvůli tomu, že je zde dostatek služeb, které čas od času musíte anebo chcete využít. Nejinak tomu bylo ani v případě mého nedávného stěhování. Praha mi opět poskytla pomocnou ruku v momentě, kdy jsem se potřebovala, co možná nejrychleji odstěhovat od svého, dnes již bývalého manžela. Celý proces stěhování proběhl velmi rychle a pečlivě. Firma dokonce odvezla odpad, kterého jsem se chtěla zbavit, na legální skládku. Tudíž jsem se nemusela opět starat o další věci se stěhováním spojené.

Odvoz odpadu byl rychlý a svědomitý

Při stěhování jsem se chtěla zbavit i několika spotřebičů, které mi věnoval právě můj muž. Chtěl, abych si je vzala s sebou, já jsem ovšem k těmto věcem měla velmi špatný vztah, a tak jsem požádala firmu i o odvoz odpadu, a to právě těchto elektrospotřebičů. Nemohla jsem si je vzít do nového bytu, kde by mi každý pohled na ně připomínal, jak promarněné manželství jsem prožila. Jsem ráda, že mi firma pomohla v těchto milnících života a nemusela jsem tak být vystavena nepříjemných chvilkám v období, které pro mě není vůbec šťastné.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyklizení Praha proběhlo i přes počáteční emoce úspěšně
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR