Striptýz jako nezapomenutelná show

Snad každý ocení pohled na krásná odhalená těla, tato show potěší muže i ženy. Striptýz však není jen o obyčejném svlékání, co vše můžete pod tímto pojmem objevit?

Co je striptýz?

V této době se nabízí celá řada druhů striptýzu, které mohou potěšit nejen vaše oko, ale také další smysly. Specializované agentury nabízí například také kontaktní striptýz, striptýz v limuzíně, obsluhu nahoře bez či také strip show okořeněnou vibrátorem. K dispozici je široká škála, z které si rozhodně vyberete program, jenž bude vyhovovat vám i zúčastněnému publiku.

Pánský striptýz Praha

Neváhejte oslovit striptýzovou agenturu, která vám zprostředkujte nezapomenutelnou akci pánský striptýz Praha, tato show se skvěle hodí na dámskou jízdu, či může okořenit obyčejnou oslavu narozenin. Pánská vypracovaná těla rozhodně potěší každou zúčastněnou, show si navíc můžete zcela přizpůsobit vašim požadavkům, aby byla přesně podle vašich představ. Pánský striptýz je také nejčastější volbou pro dámskou rozlučku se svobodou, aby si budoucí nevěsta ještě naposledy mohla „šáhnout“ na cizí mužské tělo.

Body painting

Body painting je skvělým druhem show, kdy i vy můžete být hlavní součástí programu. Vše spočívá v malování na tělo, které vám předvedou umělci, i vy však můžete bez váhání uchopit štětec a užít si malování na nahé ženské tělo. Jedná se o zajímavou aktivitu, kde ke slovu přijde i kreativita, navíc různé barvy se stávají krásnou ozdobou těla, kdy zcela nahradí spodní prádlo a vy se tak můžete kochat. Popustili byste uzdu své fantazii i vy?

Striptýzové agentury nabízí širokou řadu různých stripshow, můžete si tak vybrat zcela dle vašich představ a zpestřit tak večerní program. Jistě zařídíte všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Striptýz jako nezapomenutelná show
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR