Sedací souprava, královna bytu i chalupy

S chalupou máme většinou spojenou představu jednoduchého a účelného zařízení. Žádné zbytečné investice, stačí, aby nám na víkend či prázdniny poskytla střechu nad hlavou a nějaké zázemí. Proč ovšem i chalupě nedopřát trochu stylu?

Jednoduchá rozkládací pohovka nic nezkazí

Jde především o prostor, který má chalupa k dispozici. Pokud se jedná o pár metrů čtverečních, o které se společenská část navíc dělí s kuchyňským koutem a jídelnou, pak toho moc vymyslet nejde. Nabízí se tedy jednoduché a praktické řešení rozkládací sedací soupravy, která je pro toto uspořádání naprosto ideální. Vyřeší navíc i hlavní nebo alternativní prostory na spaní a pokud sáhnete po sofistikovanější verzi, bude postaráno i o praktické úložní prostory.

Dopřejte si pohodlí sedací soupravy

Pokud je prostor v chatě či chalupě velkorysejší, dopřejte ji hezké a pohodlné sezení, které zpříjemní večerní skleničku dobrého vína u krbu. Sedací soupravy dnes skýtají opravdu pestré možnosti provedení, takže je čistě na výběru zákazníka, zda zvolí jednoduchou nerozkládací sedačku, nebo upřednostní třeba rohovou verzi s možností rozložení a úložnými prostory. Důležitým vodítkem při výběru by mělo být, kolik lidí a jak často chalupu využívá, a jaké jsou v ní podmínky pro spaní.

Kožené sedací soupravy, pro náročné chalupáře

Pokud se řadíte k těm, kteří si dávku luxusu rádi dopřejí i při oddychu na chatě, tak neváhejte s nákupem kožené sedací soupravy. Sice se jí nedostane tolik pozornosti jako doma, ovšem svůj účel splní naprosto dokonale. Navíc nic nedodá stylovému interiéru chalupy větší šmrnc než právě elegantní kožená sedačka, která bude bezpochyby dominantou jejího interiéru.

Kam se řadíte vy? Jste pragmatický chalupář se zálibou v minimalismu nebo si rádi dopřejete i při oddychu?

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sedací souprava, královna bytu i chalupy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR