Zahradní ložnice bude oázou vašeho domu

Představujete si, jak trávíte rána na terase svého rodinného domu a užíváte si slunečních dnů? Tahle představa je jistě lákavá a není jediný důvod, proč ji nezrealizovat. Stačí si jen ujasnit priority a vizuální podobu a pak se můžete pustit do realizace zahradní ložnice.

Využijte svou zahradu naplno

Léto je ideální čas na to, aby rodina trávila čas pohromadě a pokud možno venku. Když vlastníte zahradu, o to lépe. Nejen zahradní ložnice, ale i další její vybavení může výrazně přispět ke kvalitně strávenému času se svými nejbližšími. Válení se u bazénu bude příjemnější, když jeho okolí upravíte a doplníte lehátky a křesly. Pod pergolou pak můžete vytvořit něco jako obývák.

Pohodlný ratanový gauč s měkkými polštáři bude k lenošení přímo vybízet. Toto řešení je ovšem vhodnější jen v případě, že máte zimní zahradu, resp. prostor, který lze v případě nepřízně počasí uzavřít a nábytek a vybavení tak ochránit před deštěm.

Grilujte ve velkém stylu

Není nad letní setkávání s přáteli. Pokud se i u vás celé léto ve velkém griluje, pak by to chtělo level posunout výš a zbudovat letní kuchyň se vším všudy. Své místo by měla mít v závětrné části zahrady, kde vám nebude kulinářské kouzla rušit vítr. Její součástí by měl být gril, ale také lednice, úložné prostory a dostatečný prostor pro vaření.

Nezapomeňte na dřez s přívodem vody, ten vám práci výrazně zjednoduší. Zahradní kuchyň nemusí nutně znamenat stotisícovou investici, šikovný kutil si jistě dokáže poradit i s menším rozpočtem. Stačí mít jen dostatečnou fantazii a být šikovný.

Pokud máte velkou zahradu, můžete se pustit i do odvážnějšího projektu a vybudovat samostatně stojící menší objekt, do kterého umístíte saunu, případně vířivku. Pokud ho dostatečně vybavíte, skvěle poslouží jako dům pro vaše hosty.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zahradní ložnice bude oázou vašeho domu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR