Odpočívadlo pro kočky aneb dopřejte své kočičce pohodlný pelíšek

Mnoho lidí si pořídilo kočku jako věrného domácího mazlíčka, s nímž jsou dny strávené o samotě o dost příjemnější. Nebudeme si nic nalhávat, tato roztomilá zvířátka máme rádi asi všichni. Proč jim tedy nedopřát veškerý životní komfort? Odpočívadlo pro kočky je stejně důležité jako škrabadlo nebo mistička pro žrádlo. I zvířata si čas od času potřebují více odpočinout.

Kam odpočívadlo pro kočky umístit?

Odpočívadlo pro kočky byste měli umístit tam, kde váš čtyřnohý miláček nejraději odpočívá. Tím místem bývá obvykle parapet, odkud má kočka dobrý výhled nejenom do interiéru domácnosti, ale také ven přes okno. V takovém prostředí se jí bude odpočívat přímo skvěle! Sami uvidíte, že po instalaci odpočívadla na parapet, kočku z tohoto místa jen tak nedostanete. Ona si bude spokojeně ležet a vy jí budete doslova ukradení.

Jak odpočívadlo čistit?

Parapetové odpočívadlo je vhodné pro většinu běžných parapetů, k nimž jej snadno upevníte za pomoci nerezových svorek. Samotné odpočívadlo je vyrobeno z polyesteru a disponuje pratelným potahem. Ten můžete bez větších starostí hodit do pračky na 30 °C. Vaší kočce de dostane prvotřídního pohodlí zejména díky menším postranním polštářkům.

Nezapomeňte na prostor pro hraní

Je sice super vytvořit domácímu mazlíčkovi prostor pro odpočinek, ovšem kočka je především společenský a velice hravý tvor. Proto byste měli zapřemýšlet i nad pořízením škrabadla pro kočky, kde bude mít váš miláček dostatek prostoru na hraní. Nejenom, že si zde ostrouhá drápky, ale může tady mít různé hračky. Škrabadla jsou vhodná už pro koťátka, které tímto hraním získají daleko lepší motorické vlastnosti.

I když vás kočka v domácnosti mnohokrát naštve, bez její přítomnosti by vám bylo smutno. Nezapomeňte jí pořídit pohodné odpočívadlo, aby si i ona mohla vychutnat volné chvíle.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Odpočívadlo pro kočky aneb dopřejte své kočičce pohodlný pelíšek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR