Tandemové seskoky jsou skvělým způsobem adrenalinové zábavy

Jste neustále zalezlí někde v kanceláři nebo u pásu v nadnárodní korporaci a chtěli byste zažít trochu adrenalinové zábavy? Vyzkoušejte tandemové seskoky, z nichž si odnesete naprosto nezapomenutelný zážitek. Během několika desítek vteřin si vyčistíte hlavu od každodenních starostí a strastí. Proč jít na tandemový seskok a jak sis jej nejvíce užít?

Volný pád okusí málokdo

Tandemové seskoky se v poslední době stávají čím dál tím populárnější a upřímně řečeno se nemůžeme ničemu divit. Během několika málo minut zažijete nejenom tak oblíbený volný pád, ale také samotný seskok nebo let na padáku. Tento pocit obvykle prožívají pouze zkušení parašutisté, avšak nyní máte jedinečnou možnost se k nim připojit. Bez jakékoliv námahy se na svět podíváte z ptačí perspektivy.

Je nutný nějaký speciální výcvik?

Abyste se stali – byť jen rekreačními parašutisty, musíte absolvovat školení a dalšího výcviku. I když bezpečnostní předpisy a opatření od minulosti hodně pokročily, seskok s padákem stále patří k hodně adrenalinovým zážitkům. Vy však žádný speciální výcvik absolvovat nemusíte, protože budete pod neustálým dohledem zkušeného instruktora. Ten má za sebou minimálně 1500 seskoků, díky čemuž jej v letadle ani ve vzduchu nemůže nic překvapit.

Kdo může tandemový seskok absolvovat?

Tandemový seskok padákem není nijak zvlášť náročný na sportovní kondici nebo tělesné požadavky. Dokonce nemusíte projít ani důkladnou zdravotní prohlídkou, protože seskok a volný pád nejsou nijak vyčerpávající. Jednoduše řečeno může tandemové seskoky absolvovat kdokoliv, komu již bylo 18 let. Horní věková hranice se určuje dost těžko.

Pokud toužíte po troše adrenalinu a vyčištění si hlavy od každodenních starostí, není nic jednoduššího než se objednat na tandemový seskok.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Tandemové seskoky jsou skvělým způsobem adrenalinové zábavy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR