Termofor

Skvělý prostředek, který pomáhá proti bolestem kloubů, menstruačním bolestem či bolestem krční a bederní páteře – termofor. V naší nabídce vybírejte termofor ledvinový, termofor na krční páteř či termofor lahev. Termofor obsahuje 100% rašelinu, která po nahřátí zaručuje několik hodin tepla. Termofor je vhodný na prohřátí organizmu a také na přikládání na bolestivá místa v těle.

Pro kvalitní relaxaci a celkovou pohodu organismu si v pohodlí domova můžete zapálit solnou lampu, která okamžitě vytvoří příjemnou atmosféru. Tato atmosféra není příjemná pouze na duši, ale také na tělo. Ionizovaný vzduch je totiž dobrý nejen při problémech dýchacích cest, ale také při problémech oběhového systému. Dnes již není třeba navštěvovat solné jeskyně, ale stačí si sednout doma do křesla a zapálit solnou lampu, což šetří nejenom Váš čas, ale i Vaše peníze.

Na našich webových stránkách naleznete také širokou paletu přírodní kosmetiky, díky které bude Vaše pokožka vláčná a zdravá. Vyberte si z nabídky tělové kosmetiky, kosmetiky na obličej či pěny do koupele.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Termofor
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: alell1